Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Rogatka - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 320 000 zł20 000 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 2h. 20 000m2. Z dużym potencjałem inwestycyjnym i bardzo dobrze skomunikowanym terenem. Zlokalizowaną przy drodze krajowej nr.844 kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 000 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość siedliskowa położona w miejscowości Dryszczów gm. Żmudź. Powierzchnia działki 3000 mkw z dostępem drogi publicznej, działka oznaczona symbolem -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł371 m² 1 075,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek handlowo-usługowy z magazynami, okopy Kolonia, gm. Dorohusk Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 371 m , położona na działce o powierzchni 2000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł59 m² 1 338,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Mieszkanie kamienica 59m2 na parterze w miejscowości Strzyżów gmina Strzyżów, powiat Hrubieszów, województwo lubelskie. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Są nieruchomości, które łączą w sobie przestrzeń, świeżość po remoncie i spokój lokalizacji ten dom spełnia wszystkie te oczekiwania. Na sprzedaż oferujemy przestronny, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł2 400 m² 48,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 238/3 - Natalin gm. Kamień, powiat chełmski, woj. lubelskie. Na działce znajduje się murowany budynek o pow. 30 m2 stan - do remontu. Powierzchnia działki - 2400.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Łanowa

Pokrówka(Rogatka + 29 km)

265 000 zł2 900 m² 91,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową zlokalizowana na Pokrówce przy ulicy Łanowej o powierzchni 29 arów. Płaska, częściowo ogrodzona siatką, porośnięta trawą. Na działce w jej tylnej.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł70 m² 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego siedliska położonego w spokojnej miejscowości Uchańka (powiat Dubienka). Dom o powierzchni 70m2 z działka 2900m2.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł4 200 m² 18,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka zagrodowa | 42 ar | Świerże, gm. Dorohusk | Spokojna lokalizacja, dobry dojazd Na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni 4200 m2 (42 ar), położonych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Kamień(Rogatka + 21 km)

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W kamieniu, gmina kamień, powiat chełmski, województwo lubelskie Do sprzedania 5 działek budowlanych, możliwość zakupu w całości lub pojedynczych działek. 1) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Rogatka,lubelskie

20 000 zł5 700 m² 3,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka rolna 57 ar Lokalizacja: rogatka (gmina Dubienka, powiat Chełmski) Powierzchnia: 57 ar (5700 m ) Status: działka rolna Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Rogatka

Rogatka,lubelskie

35 000 zł8 700 m² 4,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Najtańsza działka w całym województwie :-). Duża,pięknie położona działka we wsi Rogatka,gmina Dubienka,z urokliwą panoramą na okolicę.Dodatkowym atutem są zabudowania;dom mieszkalny.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij